BMW 1 Serie 116d Edition Sport Line Shadow Executive / Navigatie
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 1 Serie |
| Variant | 116d Edition Sport Line Shadow Executive / Navigatie |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.340 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | R-019-SV |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 183.417 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 28-03-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1496 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 3,9 l/100km |
| CO2-emissie | 111 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 418 - 437 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Beschrijvingen
Algemene informatie
Merk: BMW
Model: 1-serie
Type: 116d Edition Sport Line Shadow Executive / Navigatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 590 kg
GVW: 1.930 kg
Wielbasis: 269 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Gebouwd voor liefhebbers van autorijden, deze BMW 1-serie levert sportieve prestaties en onafgebroken rijplezier. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. Tot de uitrusting behoren ook LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Deze BMW 1-serie is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. Deze auto is voorzien van parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 1-serie samen. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze BMW 1-serie. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Financiering