BMW 1 Serie 118i Executive M-Sport / Led / Navi / Stoelverwarming
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 1 Serie |
| Variant | 118i Executive M-Sport / Led / Navi / Stoelverwarming |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.295 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | J-362-NZ |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 49.341 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 26-02-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1499 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 140 Pk |
| Vermogen Kw | 103 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,2 l/100km |
| CO2-emissie | 118 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: BMW
Model: 1-serie
Type: 118i Executive M-Sport / Led / Navi / Stoelverwarming
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 575 kg
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 180 x 143 cm
Wielbasis: 267 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Vraag het maar aan de gemiddelde BMW-rijder: als je eenmaal de kracht en prestaties van dit merk hebt ervaren, ben je verslingerd. Inderdaad: BMW maakt rijden geweldig. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Zijwaartse g-krachten worden solide opgevangen door de sportstoelen. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. In deze auto beschikt u natuurlijk over een navigatiesysteem met harde schijf. Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze BMW 1-serie voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Natuurlijk behoren parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals u mag verwachten van deze BMW 1-serie is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze BMW bovendien accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze BMW 1 Serie
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 57.892 km