Fiat 500C 0.9 TwinAir Turbo Sport / Navigatie / Cabrio
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500C |
| Variant | 0.9 TwinAir Turbo Sport / Navigatie / Cabrio |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 945 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | TK-086-G |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand |
93.298 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 08-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 875 |
| Cilinders | 2 |
| Vermogen Pk | 80 Pk |
| Vermogen Kw | 59 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 3,8 l/100km |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,4 l/100km |
| CO2-emissie | 88 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Fiat
Model: 500C
Type: 0.9 TwinAir Turbo Sport / Navigatie / Cabrio
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 440 kg
GVW: 1.385 kg
Wielbasis: 230 cm
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Fiat 500C. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een tweecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. Het glazen panoramadak biedt u een breed zicht op de omgeving. Bij de uitrusting van deze Fiat horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en softtop cabriodak.
Ook het geluid aan boord is top-of-the-line. Het high performance audiosysteem levert superieure prestaties. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. De juiste ruitenwisserfrequentie gaat automatisch van motregen tot noodweer, de regensensor reageert direct. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! Met navigatiesysteem, DAB ontvangst, sportstuurwiel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Fiat helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Fiat. Belt u ons snel?
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze Fiat 500C
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 30.018 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 119.017 km
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 105.610 km