Nissan Juke 1.2 DIG-T S/S N-Connecta / Navi / Stoelverwarming
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Nissan |
| Model | Juke |
| Variant | 1.2 DIG-T S/S N-Connecta / Navi / Stoelverwarming |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.178 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 639 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
Voertuig
| Kenteken | KGN-53-B |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 105.610 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,7 l/100km |
| CO2-emissie | 128 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Nissan
Model: Juke
Type: 1.2 DIG-T S/S N-Connecta / Navi / Stoelverwarming
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 178 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 532 kg
GVW: 1.710 kg
Wielbasis: 253 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Nissan Juke. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De leren bekleding maakt het interieur helemaal af! Bij de uitrusting van deze Nissan horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Alle audiofuncties zitten onder uw vingertoppen door de audiobediening op het stuur. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Nissan zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Extra opties op deze auto zijn: cruise control, keyless entry, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Nissan Juke is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze Nissan Juke
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 131.060 km
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 92.556 km