Volvo XC40 2.0 T4 AWD R-Design / Camera / Stoelverwarming
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volvo |
| Model | XC40 |
| Variant | 2.0 T4 AWD R-Design / Camera / Stoelverwarming |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | ZD-949-P |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
103.821 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 04-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1969 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 190 Pk |
| Vermogen Kw | 140 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,9 l/100km |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 161 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volvo
Model: XC40
Type: 2.0 T4 AWD R-Design / Camera / Stoelverwarming
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R18
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 610 kg
GVW: 2.220 kg
Wielbasis: 270 cm
Staat
Aantal sleutels: 3 (3 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Uitmuntende prestaties, dynamische rijeigenschappen en bakken vol met rijplezier, deze Volvo XC40 levert het allemaal. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Er is stoelverwarming aanwezig in deze auto. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Verder is de Volvo uitgerust met: LED koplampen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Het navigatiesysteem met harde schijf zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. Ook R-design, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, parkeersensoren achter, regensensor en cruise control zijn aan boord.
In de Volvo XC40 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. De dodehoekdetectie waarschuwt als een ander voertuig zich in uw dode hoek bevindt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volvo bovendien accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze Volvo XC40
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 78.308 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 119.017 km
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 105.610 km